Fotel Lagoon HK Living

Siedzisko ogrodowe Lagoon firmy HK Living wykonane z polipropylenu, wypełnione plastikowymi kulkami - to gwarancja wygody i funkcjonalności. Świetna propozycja go ogrodu lub małego tarasu. Na siedzisku zatopisz się w ulubionej lekturze, wygodnie posłuchasz muzyki lub zrelaksujesz sie przy lampce wina.

Huśtawka HK Living. 

Drugą propozycją również od HK Living jest wisząca huśtawka. Wykonana z wysokiej jakości rattanu. Może stanowić element wyposażenia salonu, pokoju dziecięcego, zawisnąć na tarasie lub ogrodowej jabłoni.

 

Talerz ceramiczny firmy StoreBror. 

Jak letnie, weekendowe, leniwe popołudnia to również zapach drożdżowego ciasta, czyli najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Mimo, że nawet z najbardziej fantastycznego talerza pyszne ciasto szybko zniknie, to każda gospodyni wie, jak ważna jest piękna oprawa stołu. Właśnie dlatego wybraliśmy ręcznie wykonany talerz ceramiczny firmy StoreBror. Świetnie sprawdzi się do podawania ciasta lub owoców, serów, czy warzyw do grilla.

 

Narzuta w trójkąty ok HK Living. 

Lato, latem ale chłodne wieczory zdarzają się dość często. Nie jest to jednak powód aby rezygnować z wieczoru w ogrodzie. Otul się miekką narzutą w niebieskie trójkąty i ciesz zapachem wieczornu, blaskiem świec i nastrojem lata.

Lampa ogrodowa Solar marki Foscarini.

Kolejna propozycja do ogrodu to  Solar - ogrodowe Must Have na sezon letni. Można sie nią cieszyc do później jesieni i oglądać mieniące się wszystkimi odcieniami czerwone liście spadające na schowaną wsród traw półkule. Podłogowa lampa Solar z włoskiej fabryki Foscarini została zaprojektowana przez Jean-Marie Massaud. Jako lampa ogrodowa prezentuje  nowe podejście do współczesnego projektowania. Jest obiektem, nowoczesnym ogniskiem i sercem ogrodu, wokół którego zbierają się domownicy. 

Świece zapachowe.

To co dopełni całości nastroju i czego nie może zabraknąć na letnim stole to pieknie pachnące swiece. W wymiarze praktycznym uratują nas przed nieporządanymi owadami i skutkami ich działań w wymiarze emocjonalnym i estetycznym będą stanowiły przysłowiową kropkę nad "i" wieczornego nastroju.

Zapraszamy na zakupy i życzymy pięknych ciepłych wieczorów.

Zobacz pozostałe posty