Stęsknieni za słońcem? My bardzo, dlatego jeśli nie wystarcza Wam to co za oknem, skorzystajcie z naszych słonecznych propozycji...

Uto marki Foscarini.

Pół żartem, pół serio czyli lampa Uto to propozycja marki Foscarini, jednej z bardziej lubianych przez polskich klientów i projektantów włoskich marek. Lampa do wnętrza iak i na zewnątrz. Wykonana z termoplastycznego poliweglanu jest w pełni plastyczna, dzięki czemu możemy bawić się jej forma i zastosowaniem. Uto to dekoracyjny obiekt, którego dodatkową funkcją jest funkcja świecenia. Wykonana w trzech słonecznych kolorach: zółtym, pomarańczowym oraz ciepłym białym, doskonale zaprezentuje się w nowoczesnym salonie, nastrojowej sypialni czy wesołym pokoju dziecka.

 

 

Rattanowy zawrót głowy od DutchBone.

Po dłuższym czasie nieobecności na salonach, rattan wraca do łask. Dla osób lubiących te klasyczne meble, które na dodatek wydają trudny do określenia ale przyjemny i przyjazdy dzwięk to propozycja nie do odrzucenia. Przywodzące na myśl miłe wspomnienia takie jak wczasy pod gruszą bądź weekend w ogrodzie u babci słoneczne, plecione fotele, ławy czy stoliki nieodmiennie kojarzące sie z ciepłym letnim wieczorem. Na zdjęciu z aranżacji poniżej m.in fotel KUBUKU holenderskiej marki DutchBone.

Słońce na suficie Axo Light kolekcja Muse.

Nie ma nić bardziej dodającego energii niż piękne słońce na błękitnym, bezchmurnym niebie. W naszej strefie klimatycznej zdecydownie za mało jest takich dni. Ale są sposoby aby mieć słończe częściej i to na wyłaczność. Kolekcja Muse włoskiej firmy Axo to kolorowe, w tym słonecznie zółte okrągłe plafony w kilku wielkościach i wielu kolorach.

 

Coś dla najmłodszych  cytrynowa pościel Papillon.

Na dobranoć przyjemna propozycja w cytrynowym kolorze dla najmłodszych. Lniana Pościel marki Papillion w szczęśliwe słonie biegające po cytrynowej łące i piękne sny gwarantowane.

Stołowa lampa Duii Diesel Successfull living with Foscarini. 

Pozostając w klimacje dla dzieci i młodzieży - nie mamy na myśli ograniczeń wiekowych tylko stan umysłu - przedstawiamy kolejną słoneczną propozycje. Wprowadzona cztery lata temu przez markę Diesel we współpracy z Foscarini kolekcja Duii to lampa biurkowa, bądź mała stolikowa w soczystym zółtym kolorze. Może być propozycją dla najmłodszych lub ich odważnych rodziców, którzy ceną mocne i niebanalne akenty we wnetrzach.

 

 

Zobacz pozostałe posty