Slide Design to włoska marka, która specjalizuje się m.in. w produkcji mebli outdoorowych. W swojej ofercie posiada kolekcję Chubby, zaprojektowaną przez MARCELA WANDERSA. Holenderski projektant znany jest ze współpracy z wieloma liczącymi się markami takimi jak: Flos, Moooi, Kartell, Magis, Moroso czy Norman Copenhagen.

Ta kolekcja to absolutna oszczędność formy. Bardzo proste, wręcz ascetyczne meble ogrodowe Chubby: fotel, pufa i stolik wykonane z trwałego i lekkiego polietylenu. Materiał, z którego wykonana jest kolekcja cechuje bardzo duża wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. Nie straszne im niespodziewane i gwałtowne letnie burze, bo doskonale znoszą opady deszczu. Jeśli jednak postanowimy wakacyjny relaks przenieść do wnętrza, meble ogrodowe z kolekcji Chubby świetnie odnajdą się również w 4 ścianach.

 

Meble ogrodowe dostępne są w bogatej kolorystyce – ośmiu soczystych kolorach.

chubby fotel zewnetrzny slide

Jeśli siedzenie w fotelu nie jest dla Ciebie wystarczającą formą relaksu - zapraszamy na leżak! Wyjątkowy leżak ogrodowy to mebel zaprojektowany przez włocha MARCO ACERBIS’a. To nowoczesna interpretacja klasycznego szezlongu Le Corbusiera. Składa się z dwóch oddzielnych części: krzesła Tic i stolika Tac, które mogą być stosowane oddzielnie. W leżaku obie części połączone są za pomocą konturu, w kształcie koła zębatego. Pozwala ono na regulację pochylenia i łączy w całość oba elementy. Przejrzysty design geometrycznych krzywych, konstruuje praktyczne, wygodne i niezwykle widowiskowe meble, nadające się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Ich atutem w korzystaniu na dworze jest fakt, że doskonale odnajdują się na nieregularnych płaszczyznach i piaszczystej glebie.

TicTac Lezak Slide

 

Zapisz

Zapisz

Zobacz pozostałe posty