Za oknem ostatnie promienie letniego, wakacyjnego słońca. Sierpień nieubłagalnie się kończy, a to oznacza jedno…. Powrót do szkoły! Pewnie większość z Was pamięta to uczucie. Z jednej strony radość bo fajnie wrócić do koleżanek i kolegów, z drugiej strony postrach bo kończy się beztroska, a szykuje powrót do obowiązków, nauki i sprawdzianów. Wyprawka do szkoły to nie tylko zeszyty i książki. Jak się uczyć to tylko w dobrym towarzystwie i fajnym otoczeniu. Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was i Waszych pociech z okazji powrotu do szkoły.

Biurkowe lampki do pracy. Zapewniają odpowiednie światło do pisania, czytania, odrabiania prac domowych i pracy przy komputerze. Wszystkie powyższe czynności wymagają odpowiedniego i optymalnego światła. Po całym dniu w szkole, dziecko które będzie pracowało w domu powinno mieć warunki w tym oświetlenie, które wpłyną na jakość pracy. Idealna lampa biurkowa do pracy dla dziecka powinna mieć możliwość regulowania położenia ramienia. Nie powinna się nagrzewać. Dużym atutem jest lampka ze zintegrowanym źródłem LED, najlepiej o neutrealnej barwie światła – najlepszej do pracy, lub z możliwością zastosowania takiego źródła. Samo źródło powinno być obudowane kloszem, który kierunkuje światło w taki sposób aby żarówka nie raziła. Poza powyższymi kwestiami funkcjonalnymi istotny jest także styl i charakter. Lampka biurkowa powinna pasować do reszty wystroju i dopełniać charakter wnętrza.

PODSUMOWANIE najważniejszych cech lamki biurkowej:

- możliwość regulowania położenia ramienia;

- osłonięte źródło światła;

- dobre jakościowo materiały, które uniemożliwią przegrzewanie lampy;

- ciekawy design. 

Na poniższym zdjęciu kultowa Tolomeo, doskonała zarówno pod względem funkcjonalności jak i formy. Pozostałe modele lamp biurkowych. 

Krzesła biurkowe. Oprócz bardzo popularnych młodzieżowych modeli, wzorowanych na krzesłach biurowych, mamy do wyboru również krzesła tradycyjne. Są one równie dobrze wyprofilowane i skonstruowane. Zatem wygodne i bezpieczne dla naszego dziecka.Mogą być wykorzystywane zarówno do nauki jak i do zabawy.  Różnorodność dostępnych modeli pozwala na wybór krzesła obrotowego, na tradycyjnych nóżkach bądź na kółkach. Wszystko zależy od preferencji małego klienta.

Krzesła biurkowe tradycyjne

 

Kubki termiczne. Dla starszych uczniów, tych którzy trudy szkoły podstawowej i gimnazjum mają już za sobą, czyli dla młodzieży szkolnej oraz studentów fajnym pomysłem z okazji powrotu do szkoły będzie kubek termiczny. Można w taki kubek, z ciepłą czekoladą lub kawą zbożową (w przypadku studentów można pokusić się o czarną, aromatyczną kawę) wyposażyć naszego uczniaka umilając mu tym samym drogę do szkoły.

 

Kubek termiczny 

Zapraszamy do skorzystania z promocji BACK TO SCHOOL.

 

Zobacz pozostałe posty