Święta, Sylwester, przyjęcia karnawałowe – koniec starego roku i początek nowego to wyjątkowy czas, mnóstwo spotkań z rodziną i przyjaciółmi, okres odpoczynku i zabawy. Planując wystawną kolację wigilijną czy imprezę sylwestrową z pewnością nie tylko układasz menu z wybornymi potrawami i przekąskami, ale również zastanawiasz się, jak pięknie udekorować stół.

 

Dekorowanie stołu nie jest łatwym zadaniem – muszą się na nim znaleźć niezbędne naczynia i sztućce dla każdego z gości, tace i miseczki na potrawy oraz dzbanki z napojami czy karafki. Do tego stół musi zachwycać swoim wyglądem i zachęcać do biesiadowania, zabawy i spożycia posiłków. Jak połączyć funkcjonalność z estetyką nakrywając stół?

 

Jak nakryć stół na przyjęcie

Przygotowując nakrycie stołu zadbaj o to, by naczynia i elementy zastawy same w sobie stanowiły dekorację - piękne misy, filiżanki czy patery sprawią, że każdy posiłek będzie wyglądał jeszcze apetyczniej. Nie zapomnij o ustawieniu eleganckich świec i lampionów, które stanowią niepowtarzalną ozdobę i dodatkowo budują przyjemny, wyjątkowy nastrój.

Wyjątkowe świece i lampiony do dekoracji stołu

 

Zobacz wszystkie ŚWIECE OZDOBNE https://goodform.pl/swiece

Świece i świeczniki na stół

Zobacz najciekawsze propozycje dekoracyjnych naczyń i elementów nakrycia stołu. Wśród nich znajdziesz zarówno oryginalne miseczki na przystawki idealne na sylwestrowy stół, jak i eleganckie naczynia do serwowania wigilijnych potraw.

Dekoracyjne naczynia i zastawa stołowa

 

Sprawdź wszystkie DEKORACYJNE NACZYNIA https://goodform.pl/porcelana-ceramika

Zapisz

Zapisz

Zobacz pozostałe posty