Kinkiety, niegdyś wykorzystywane przeważnie jako oświetlenie boczne korytarzy, holi czy miejsc publicznych (hoteli, restauracji, barów), coraz częściej trafiają do naszych salonów. Nic dziwnego - dzięki nim można zbudować wyjątkowo klimatyczny nastrój, idealny do wieczornego odpoczynku i relaksu. Z jednej strony są uzupełnieniem światła głównego, z drugiej – pełnią oryginalną ozdobę, a dzięki ciekawym kształtom świetnie uzupełniają aranżację.

 

Nowoczesne kinkiety do salonu

Głównym źródłem światła w salonie są zazwyczaj lampy sufitowe, jednak warto zadbać o oświetlenie dodatkowe w niektórych miejscach – to właśnie przy pomocy kinkietów można wydzielić różne strefy w pomieszczeniu.

Nowoczesny kinkiet, o ciekawym kształcie to nie tylko sposób na klimatyczne oświetlenie strefy wypoczynkowej – to również niebanalna dekoracja pustej ściany.

 

Zobacz wszystkie LAMPY  w naszym sklepie https://goodform.pl/lampy

 

Kinkiety Serisa Cleoni

Kinkiety z linii Serisa marki Cleoni śmiało można postrzegać jako wytwory sztuki nowoczesnej, których oryginalna, geometryczna forma przykuwa uwagę. Dostępne są w kilku kolorach i trzech wariantach – z jedną szybką, dwiema lub trzema.

Serisa Cleoni lampy natynkowe

Kinkiet Serisa od Cleoni – dane techniczne:

Szerokość: 28,5 cm

Wysokość: 24,6 cm

Głębokość: 7,5 cm

 

Kinkiety Serisa doskonale prezentują się pojedynczo, jak i w grupie. Bardzo często spotyka się ciekawe kompozycje, w których kinkiety rozmieszczone są nieregularnie na ścianie, a źródła światła skierowane są w różnych kierunkach.

 

Sprawdź atrakcyjne ceny LAMP NATYNKOWYCH SERISA CLEONI  https://goodform.pl/serisa-natynkowa-kinkiet-cleoni

Zapisz

Zobacz pozostałe posty