Październik…lubicie? My bardzo, zwłaszcza ten słoneczny i ciepły. Czas, w którym nieodwołanie żegnamy gorące, upojne lato. Wracamy do domów, zapadamy się w wygodnym fotelu, z ciekawą książką. Owijamy w ciepłe, puszyste koce oraz wełniane swetry, tak jak natura przygotowujemy się do zimy.

 

Co najbardziej umili nam ten jesienny czas? Wg nas są to zapachy, w które ta pora roku obfituje i które są nieodłącznym jesiennym atrybutem …

 

Czym dla Was pachnie jesień… My polecamy jesienne zapachy, które cudownie kojarzą nam się z naszym dzieciństwem.

Możemy się z wami podzielić naszymi wspomnieniami. Liczymy, że będą to również Wasze miłe skojarzenia, a jeśli nie to mamy nadzieje, że zarazimy Was naszą wizją fajnej i pięknej jesieni. Aby odczarować czas przeziębień i jesiennej słoty. Na przekór temu co w jesieni niefajne.

 

Jesień to warzywa i owoce: polskie jabłka we wszystkich kolorowych i rumianych odmianach, dynie, zarówno te giganty jak i te mniejsze, śliwki i brzoskwinie oraz orzechy.

 

Jesień to także intensywność rozgrzewających przypraw czyli imbiru, cynamonu czy goździków. Również tych o wysokich właściwościach leczniczych jak Kardamon.

 

 

Jesień to wreszcie bardzo charakterystyczne zapachy, którymi obdarza nas sama natura: mokry mech, kora, zapach wiatru czy zimnego powietrza lub palonych liści.

 

To nasze wspomnienia i skojarzenia. Te najlepsze. Dziś możemy je odtworzyć w zaciszu domowym wybierając jeden z jesiennych zapachów zamkniętych we wspaniałych świecach znajdujących się w naszej ofercie.

Zobacz pozostałe posty