O!BUBBLE to młoda polska marka produkująca dekoracje ścienne. Firma tworzy kolorowe panele  z gąbki, wytwarzane metodą 3D. Dekoracje dostępne są w różnych kształtach geometrycznych, co pozwala tworzyć na ścianach dowolne kompozycje. Możemy je układać jak puzzle, a jedynym ograniczeniem może być tylko nasza wyobraźnia. Ogromną zaletą tego produktu jest też szeroka gama kolorystyczna, która daje możliwości dopasowania ich do każdego wnętrza.


Panele ścienne 3D – łatwy montaż, piękny wygląd!


Panele ścienne są bardzo proste w montażu. Wystarczy klej, poziomica, ołówek, miarka i nożyk. Za pomocą poziomicy ustalamy linie początkowe i planujemy rozmieszczenie paneli dekoracyjnych na ścianie. Nakładamy klej, przykładamy i dociskamy panel do ściany. Ustawiamy panele względem siebie aż do momentu uzyskania satysfakcjonującego nas położenia. W razie potrzeby docinamy panele ostrym nożem, pamiętając o tym, żeby zostawić 2 mm zapasu, a w przypadku gniazdek i kontaktów po centymetrze z każdej strony. Następnie czekamy aż klej zwiąże i czyścimy panele przy użyciu odkurzacza z końcówką do tapicerek, albo zwykłej rolki do ubrań.

Zobacz wszystkie PANELE O!BUBBLE https://goodform.pl/dekoracjescienne/producent/o-bubble

/>

Dekoracje ścienne do pokoju dziecka

Panele O!BUBBLE są miękkie i kolorowe, czyli doskonałe do dziecięcego pokoju. O tym, jak ważne są kolory w rozwoju dziecka powstało wiele prac naukowych. Działają na naszą psychikę w różny sposób. Warto wiedzieć, które barwy pobudzają, a które uspokajają. Jaki kolor wzbudza kreatywność, a który potęguje lenistwo.

  • Barwa zielona uspokaja i daje poczucie bezpieczeństwa, jednak w nadmiarze powoduje senność i rozdrażnienie.
  • Niebieski koi nerwy i pomaga w komunikacji. Niebieski w nadmiarze może wywołać znudzenie, niedbalstwo czy lenistwo.
  • Kolor żółty wzmacnia system nerwowy, pobudza kreatywność i sprzyja w koncentracji, niestety w nadmiarze może wzmacniać złość i kłótliwość.
  • Różowy kolor nastraja optymistycznie, oznacza ciepło, serdeczność, troskę i współczucie. Ale uwaga! Róż to także snobizm, arogancja i brak poczucia własnej wartości.

Panele O!BUBBLE mogą pobudzać kreatywność naszych dzieci już podczas montażu. Pociechy mogą same skomponować wygląd swojej ściany, a wspólny montaż zapewni dzieciom wspaniałą rozrywkę i ogromną satysfakcję - wzmacniając tym samym więzi rodzinne.


 

Zobacz inne DEKORACJE NA ŚCIANĘ https://goodform.pl/blog/Geometryczne_puzzle/

Zobacz pozostałe posty