Italux to marka, która proponuje niezwykłe produkty oświetleniowe – lampy wiszące, podłogowe, natynkowe, ścienne czy biurkowe, które doceniane są przez miłośników ponadczasowych wnętrz na całym świecie. Firma powstała w 1991 roku i początkowo sprowadzała produkty z Włoch, a z czasem rozszerzyła swoją ofertę o produkty własne i to właśnie one zachwycają swoim fenomenalnym wyglądem.

 

Oprawy i lampy Italux rewelacyjnie prezentują się zarówno pojedynczo, jak i jako złożone systemy świetlne tworząc niesamowite efekty budujące klimat w pomieszczeniu.

 

Lampy Italux sklep internetowy

Wielbiciele oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych i niebanalnych lamp i opraw świetlnych z pewnością nie przejdą obojętnie obok bogatej i zróżnicowanej oferty naszego sklepu – znajdziesz tu wyjątkowe i piękne lampy Italux, których wygląd sprawia, że same w sobie są dekoracją każdego wnętrza.

 

Zobacz LAMPY ITALUX W SKLEPIE INTERNETOWYM https://goodform.pl/lampy/producenci/italux

Italux lampa natynkowa Antonio

Italux lampy podłogowe

Lampy podłogowe najczęściej pełnią funkcję oświetlenia dodatkowego. Zazwyczaj stawia się je przy meblach wypoczynkowych, by stworzyć idealne warunki do wieczornego wypoczynku z książką w ręku.

 

Dzięki lampom podłogowym Italux możesz wykreować dowolny nastrój w każdym pomieszczeniu. Wybierając oświetlenie pamiętaj, by dopasować design lampy do mebli i charakteru wnętrza, ale nie zapomnij – lampy Italux same w sobie stanowią przykuwający uwagę element wystroju.

Lampa podłogowa Italux Piegano

Italux lampy wiszące

Italux proponuje wyjątkowe lampy wiszące, które mogą stanowić główne oświetlenie umieszczone np. nad stołem w jadalni Świetnie sprawdzają sięrównież jako dodatkowe źródło światła w każdym innym pomieszczeniu. Wyjątkowy i często zaskakujący design lamp wiszących Italux skupia uwagę, dlatego są one doskonałym dopełnieniem aranżacji wnętrza.

 

Lampy wiszące Italux to fenomenalne projekty i niebanalna elegancja, które tworzą we wnętrzu magiczną i pełną zmysłowości atmosferę.

 

Zobacz wszystkie LAMPY WISZĄCE ITALUX https://goodform.pl/lampy/producenci/italux?typ=27

 Lampy wiszące Idalux

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz pozostałe posty