Stylowe stoliki kawowe stanowić mogą centralny element wystroju wnętrza. Przy planowaniu aranżacji stolik do salonu powinien być wybrany jako pierwszy, a jego design i stylowy detal mogą wyznaczać linię przewodnią całości. Warto zatem zadbać o to, aby stolik kawowy odznaczał się oryginalnością i – przede wszystkim – dopasowaniem do indywidualnego gustu.

 

Niezależnie do tego, czy będzie to stolik kawowy okrągły czy może większy blat na masywnych, drewnianych nogach – musi odznaczać się zarówno stylem, jak i praktycznością.

Stolik kawowy Goodform Craft Drum

Stolik kawowy do salonu – design prosto z Danii

Dutchbone to czołowy przedstawiciel duńskiego designu użytecznego. Ich nowoczesne stoliki kawowe do salonu inspirowane są podróżami i kulturami całego świata. Dominujące są naturalne kolory ziemi, idealnie wpisujące się w skandynawskie, minimalistyczne wnętrza. Ciekawe detale nadają wnętrzu nietypowego, przykuwającego oko sznytu.

Kolekcja stolików kawowych Dutchbone

Sprawdź STOLIKI KAWOWE SKLEP (OFERTA DUTCHBONE) https://goodform.pl/meble/typ-mebli/stoliki?producent=461

 

Stylowe stoliki do salonu i jadalni

Stoliki kawowe Dutchbone sprawdzą się nie tylko w salonie, ale także w jadalni. Niewielki stolik kawowy okrągły stanowić będzie doskonałe uzupełnienie głównego stołu obiadowego – jako poręczna półka lub element wystroju. Co więcej, w kolekcji stolików kawowych Dutchbone dominują żelazo, mosiądz czy marmur, dzięki czemu utrzymanie mebla w czystości nie będzie stanowić problemu. Tego typu materiały są również odporne na próbę czasu, zachowując na długo swój stylowy i elegancki wygląd.

Stolik kawowy Dutchbone Boss

Zobacz pozostałe posty