Czy pamiętacie ten czas kiedy wierzyliśmy w Świętego Mikołaja?
Z wypiekami na okrągłych, dziecięcych policzkach oczekiwaliśmy, jakie cudowności znajdziemy w tym roku pod choinką? Nie ma nic piękniejszego, niż radosne, dziecięce oczekiwanie i szczęście malujące się na roześmianych buziach, rozpromienionych blaskiem wspaniałych, świątecznych, dziecięcych prezentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym subiektywnym poradnikiem po krainie oryginalnych, dziecięcych propozycji prezentowych.


 Zobacz porcelanowe naczynia zaprojektowane z myślą o dzieciach.

Porcelanowe cacka dla dzieci, w cudownych zestawach prezentowych, wesołe kubki czy fantazyjne talerzyki. Kolorowy, bajkowy świat. Są czymś nie tylko ładnym, ale i praktycznym. Dzięki tym porcelanowym cudom, nie tylko świąteczne posiłki będą wyjątkowe. Każdy następny również może być celebrowany przez obdarowanego malucha.
Proponowana przez nas oryginalna porcelana marki Multiple Choice by TopChoice, ze specjalnymi, dziecięcymi aplikacjami jest atestowana i bezpieczna, produkowana przez renomowane wytwórnie. Pamiętasz jeszcze swój ulubiony kubek z dzieciństwa? A może ten, który za chwile wybierzesz stanie się ulubionym dla małej Zosi czy Jasia.
Kreujmy dziecięce marzenia i cudowne wspomnienia.

 

Zobacz porcelanowe skarbonki.

A co powiesz o skarbonce? Pewnie nie każdy wykaże się naszą kreatywnością w poszukiwaniu wymarzonych świątecznych prezentów. Znajdą się tacy mikołajowie, którzy postanowią obdarować nasze dzieci świątecznym, ekstra kieszonkowym. Co z tym możemy zrobić? Zabezpieczyć w kolorowej skarbonce.

 

Zobacz propozycje fantazyjnych, kolorowych pościeli dla dzieci.

Po emocjonującym Świątecznym dniu, czas na zasłużony wypoczynek. Czy nie byłoby pięknie zakończyć ten cudowny dzień, wtulając się w pachnący, ciepły, kolorowy i bajkowy prezent? Myślę, że każde dziecko podskoczy, radośnie klaszcząc w rączki, mając taką perspektywę.
Co Wy na to? Dodatkowa porcja prezentowej radości na dobranoc?

Zobacz pozostałe posty