Żyjemy w czasach, w których wystarczy jeden rzut oka na smartfon, by dowiedzieć się która jest godzina. Czy to oznacza, że tradycyjne zegary ścienne powinny zniknąć z naszych domów? Nic bardziej mylnego! Przeciwnie – piękny, oryginalny zegar na ścianie nie tylko odliczy mile spędzony czas, ale również wspaniale uzupełni aranżację i będzie świetną dekoracją każdego wnętrza.

 

Zobacz wszystkie ZEGARY https://goodform.pl/dodatki/typ-dodatkow/zegary

 

Zegar stołowy Puntero

Miłośnicy niebanalnych wnętrz nie przejdą obojętnie obok niezwykle oryginalnych zegarów Nomon – to hiszpańska marka, która znana jest i ceniona na całym świecie za ręcznie robione zegary. Warto zwrócić szczególną uwagę na zegar stołowy Puntero, którego minimalistyczna forma sprawia, że z przedmiotu użytkowego staje się bardzo dekoracyjnym obiektem.

Zegar stojący Nomon

Zegary ścienne ZUIVER

Zegary ścienne proponowane przez ZUIVER zachwycają niewymuszoną elegancją i minimalizmem. Złote wskazówki pięknie prezentują się na ciemnym tle ceramicznej tarczy – zegary ZUIVER polecane są przede wszystkim do jasnych wnętrz, w których stanowią ciekawy kontrast i urozmaicenie.

Zegary ścienne ZUIVER

Metalowy zegar Be Pure

To propozycja dla miłośników industrialnych aranżacji – metalowy zegar z białą tarczą, dużymi przedziałkami i cyframi przykuwa uwagę i świetnie podkreśla chłodny wystrój wnętrza. Można go ustawić zarówno w salonie czy pokoju dziennym, jak i w kuchni lub gabinecie.

Zegar stojący Be Pure

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz pozostałe posty