Aranżując swój dom chcesz, by był miejscem wyjątkowym, zachęcającym członków rodziny do wspólnego spędzenia czasu, a twoich znajomych i przyjaciół – do częstych odwiedzin. Jak sprawić, by każde pomieszczenie wyróżniało się i miało niepowtarzalny, indywidualny charakter? Jak udekorować ściany, by przełamać rutynę i nudę?

 

Zobacz, jak doskonałą alternatywą dla tapet czy obrazów są napisy ścienne – wybierz spośród nich takie, które idealnie oddają twój charakter i podejście do życia! Napisy na ścianę dostępne są zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Wśród nich znaleźć można cytaty i sentencje, ale i krótkie hasła utrzymane w zabawnym tonie.

 

Zobacz też PANELE ŚCIENNE DO DEKORACJI https://goodform.pl/dekoracjescienne/typ-dekoracji/panele-scienne

Love napis na ścianę

Pamiętaj, że napisy 3D możesz umieścić nie tylko na ścianie w salonie. Świetnie sprawdzą się również jako dekoracja kuchni, pokoju dziecięcego, sypialni czy przedpokoju.

 

Napisy 3D na ścianę – oryginalna dekoracja

“A home is made of love and dreams" - taka sentencja zawieszona na ścianie w salonie lub sypialni będzie codziennie przypominać o tym, co jest naprawdę ważne. Napis na ścianie wprowadzi do domu przyjemny klimat i rodzinną atmosferę. Jeden rzut oka na niego wystarczy, by szybko zapomnieć o problemach i docenić to, co jest dla ciebie istotne – dom to przecież nie tylko ściany, ale przede wszystkim ludzie, ich uczucia i marzenia.

Napis na ścianę 3D

Napisy 3D na ścianę obejmują bardzo różną tematykę – mogą to być mądre sentencje życiowe, ale i krótkie hasła, wprowadzające pogodny nastrój i przyjemną atmosferę. Zobacz najciekawsze propozycje aranżacji różnych pomieszczeń, w których projektanci postawili na udekorowanie ścian różnymi napisami – która z nich podoba ci się najbardziej?

 

Zobacz wszystkie NAPISY NA ŚCIANĘ https://goodform.pl/dekoracjescienne/typ-dekoracji/napisy-scienne

Napis ścienny do dekoracji

Napis na ścianę do dekoracji

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zobacz pozostałe posty